„ Protų kovos “ baigėsi

Kazlų Rūdos savivaldybės bibliotekoje rinkosi komandos, dalyvaujančios intelektualiame žaidime „Protų kovos“ su istoriku, pedagogu, aktyviu visuomenės veikėju, įvairių protų kovų rengėju bei daugkartiniu įvairių intelektualių televizijos žaidimų nugalėtoju Benjaminu Mašalaičiu. Žaidimą organizavo Kazlų Rūdos savivaldybė.Kovo mėn. 12, 19, 26 dienomis( vakare) „Protų kovose“ dalyvavo dvi Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos komandos: „Kenija“(8c) ir jungtinė „Proto kruopos“ mokinių, mokytojų, mokyklos bendruomenės komanda. Visuose 3 etapuose komandos dalyvavo noriai. Klausimai tikrai pasitaikė sunkūs, klaidinantys, įdomūs. Mūsų mokyklos komandos užėmė „Proto kruopos“- II, „Kentija “- VI vieta.. Visiems komandų prizininkių nariams bus įteikti rėmėjo Mocevičiaus firmos „Ginalas“ įsteigti vertingi prizai, atributika su Kazlų Rūdos savivaldybe bei Mocevičiaus firma „Ginalas“. Kiekvieno turo metu, atsakę į papildomus klausimus, gavome papildomus prizus.

Ateinantį rudenį mūsų mokykla pažada taip pat dalyvauti šiame renginyje.

Šis žaidimas leido pasitikrinti savo žinias bei išgirsti daugybę įdomių faktų, ugdo komandinį darbą

Rasa Žemaitienė