Parodoje “Išsilavinimas ir karjera 2014”

Spalio 21 dieną 7 – 8 klasių mokiniai, dalyvaujantys gabių ir talentingų vaikų projekte “Kad Augtumėm”(anglų kalba ir IT), kartu su anglų kalbos mokytojomis Diana Gurevičiene ir Jurga Kvietkauskiene apsilankė studijų užsienyje parodoje Kaune “Išsilavinimas ir karjera 2014” (EDUCATION AND CAREER 2014).Parodoje turėjome galimybę susipažinti su daugiau kaip 50 dalyvių iš viso pasaulio: tai universitetų atstovai, kurie pasidalino informacija apie konkrečius universitetus, studijų programas ir atsakė į kitus rūpimus klausimus. Taip pat mokiniai dalyvavo seminaruose, kurių metu sužinojo apie studijų ir stojimo ypatumus Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Olandijoje ir Vokietijoje bei susipažino su įvairių universitetų siūlomomis programomis ir naujovėmis. Išklausėme pranešimą, kurį skaitė profesionalus karjeros konsultantas bei generalinis „Kalba.Lt“ direktorius Rytis Jurkėnas. Šio seminaro metu mokiniai sužinojo daug naujų dalykų apie specialybės pasirinkimą, apie iššūkius, su kuriais susiduria jaunimas, mąstydamas apie savo karjerą, bei išgirdo praktinius patarimus kaip pasirinkti tinkamą specialybę.