Miško diena Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje

Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, dalyvaujantys tarptautiniame Erasmus+ projekte „Mūsų miškai – mūsų ateitis“ ir gamtosauginių mokyklų programoje, rugsėjo 17d. organizavo renginį „Miško diena“ Kazlų Rūdos „Pažintiniame miško take” .Rasa Žemaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, supažindino su tarptautiniu „Erasmus“ projektu, į kurį įsitraukė Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos moksleiviai ir mokytojai. Miške vyko įvairios sportinės rungtys ,kurias organizavo kūno kultūros mokytojai V. Kazakevičiūtė ir V.Kazlauskas: ėjimas per „pelkę“, lankų mėtymas ant „briedžio ragų“, ėjimas per rąstą. Moksleivius ir juos atlydėjusius mokytojus aplankė Kazlų Rūdos girininkijos miškininkas Kęstutis Žemaitis. Miškininkas pasakojo apie gamtosaugą ir miškininko darbą įvairiais metų laikais, miškininkystę, miškotvarką. Po to mokiniai ir mokytojai uždavė daug klausimų. Mokyklos bendruomenė pasveikino miškininkus su jų artėjančia profesinė diena.

Antra renginio dalis vyko klasių komandoms, kurios buvo suskirstytos į tris grupes: „Miško lobių paieška“, mandalų arba paveikslų iš įvairių rūšių medžių lapų bei kitų gamtinių medžiagų kūrimas ir viktorina „Ką tu žinai apie miškus?“. Visų klasių komandos užduotis atliko stropiai – galėjome pasidžiaugti mokinių žiniomis apie mišką. Visi pasigėrėjome gamtoje sukurtu paveikslu. Komandos aktyvios narės buvo ir klasių auklėtojos: L.Makauskienė, D. Vaitiekūnienė, R.Vaivadienė. Visų klasių grupės gavo padėkas! O namų darbų užduotį – atsiliepimus ir dekoracijas medžiams- aktyviausi mokiniai atliko klasėse iškart po renginio. Visiems dalyviams renginys paliko malonius įspūdžius, o svarbiausia dar kartą priminė, kad reikia rūpintis žaliuoju planetos rūbu.

Renginio organizatoriai