Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius lopšelis-darželis „Pušelė“

Adresas: Vytauto g. 56, Kazlų Rūda
Tel.: (8 343) 95479
El. p.: pusele@kaziogriniausgimnazija.lt

ĮGYVENDINAME PROJEKTĄ „ŠVIESOS STALAS KŪRYBAI, ŽAIDIMUI, PAŽINIMUI“

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vykdomas projektas „Šviesos stalas kūrybai, žaidimui, pažinimui“, kuriam lėšos (1410 Eur) skirtos iš Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Projekto tikslas – gerinti ir tobulinti ugdymo kokybę, stiprinti vaikų emocinę ir psichologinę savijautą, naudojant šiuolaikines ugdymo(si) technologijas.

Projekto įgyvendinimui įsigijome: 3 šviesos stalus, 3 smėlio ir vandens antstalius ir 3 vnt. (po 5 kg) kinetinio smėlio.

Šviesos stalas yra vaikų ugdymo priemonių linija, kuri būtent šviesos pagalba padeda palengvinti adaptaciją, sutelkti vaikų dėmesį, sužadina smalsumą ir stimuliuoja protinę veiklą. Šviesa vaikus ramina, padeda įveikti įtampą, atsipalaiduoti, lavėja smulkioji motorika, akies ir rankos koordinacija. Šviesos stalas yra labai mėgstama ir daug džiaugsmo vaikams teikianti edukacinė priemonė, kurios pagalba vaikai gali kartu žaisti, bendrauti, bendradarbiauti.

Naudojant įsigytus šviesos stalus ir antstalius, lopšelio grupių IU mokytojos vedė ugdomąsias veiklas „Rudeninių gėrybių kraitė“ ir „Rudens spalvų mozaika“. Veiklų metu vaikai patyrė daug džiugių emocijų, jie susidomėję tyrinėjo, kūrė, žaidė, bendravo ir bendradarbiavo tiek tarpusavyje, tiek su IU mokytojomis.

 

                                                                                   

Angelė Paliokienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui