Gegužės 19–22 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje vyko sporto renginiai, kuriuose paralelių klasių mokiniai varžėsi estafečių, taiklumo, įvarčių, lenktynių su paspirtukais, kvadrato ir virvės traukimo rungtyse.
Vaikai ne tik išbandė savo jėgas, vikrumą ir greitį, bet ir aktyviai palaikė vieni kitus. Sporto dienose netrūko gerų emocijų, azarto ir draugiškos bendrystės.
































































