Gegužės 22 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Kazlų Rūdos pradinės mokyklos 1a ir 1d klasių mokiniai su mokytojomis Vilma Grikietiene ir Kristina Viliūšiene leidosi į kupiną įspūdžių kelionę po Vilkaviškį.
Pirmiausia mokiniai apsilankė ledų fabrike „Art Glacio“, kur pamatė, kaip gaminami ir saugomi ledai. Didžiausią įspūdį paliko speciali patalpa, kurioje spaudė net -25 °C šaltis. Vėliau Vilkaviškio sporto centre vaikai dalyvavo edukacijoje apie ledų gamybą bei ragavo įvairių skonių ledus.
Kelionės pabaigoje pirmokai aplankė Jono Basanavičiaus gimtinę – čia netrūko žaidimų, šypsenų, bendravimo ir smagaus laiko gamtoje.
Mokiniai grįžo pilni gerų emocijų, naujų įspūdžių ir dar labiau susidraugavę.








