Gegužės 27 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Kazlų Rūdos pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai, lydimi mokytojos Kristinos Viliūšienės ir karjeros specialistės Jolantos Gervinskienės, lankėsi Kazlų Rūdos miško muziejuje.
Muziejaus darbuotoja mokiniams pristatė ekspoziciją, papasakojo apie miško gyvūnus ir gamtos įvairovę. Vėliau pirmokai keliavo Kazlų Rūdos pažintiniu miško taku, tyrinėjo augalus, stebėjo smulkiuosius miško gyventojus, atliko gamtos mokslų užduotis bei džiaugėsi galimybe mokytis gamtoje.
Nors po išvykos mokiniai grįžo šiek tiek pavargę, tačiau kupini gerų emocijų, naujų įspūdžių ir smagiai praleidę laiką kartu.













