Vasario 6 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Kazlų Rūdos pradinės mokyklos 4a klasės mokiniai kartu su mokytoja Vaida Jurkšiene lankėsi Marijampolės STEAM centre ir dalyvavo edukacijoje „Kelionė į kosmosą“.
Tai buvo įtraukianti ir įdomi patirtis, kurios metu mokiniai leidosi į kelionę po Saulės sistemą, tyrinėjo planetas, lygino jų skirtumus ir sužinojo daug įdomių faktų apie kosmosą.







