Gegužės 27-osios rytą mūsų mokykloje netrūko linksmo šurmulio, gerų emocijų ir trykštančios energijos – vyko Sporto šventė. Smagiai leidome laiką rungtyniaudami, palaikydami draugus ir džiaugdamiesi sėkme. O svarbiausia, kad visur ir visada nugali draugystė!