Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Kazlų Rūdos pradinė mokykla

Adresas: Maironio g. 28A, Kazlų Rūda

Apdovanojimų šventė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje

Kovo 17 d. mokykloje vyko šventė, skirta pasidžiaugti konkursų, renginių dalyviais ir nugalėtojais.
J. Jablonskis yra pasakęs: „Kalboje tauta pasisako, kas esanti, ko verta. Tautos kalboje yra išdėta visa jos prigimtis – istorija, būdo ypatybės, siela, dvasia.“ Todėl sausio – vasario – kovo mėnesiais mūsų mokykloje vyko Lietuvių kalbos dienų renginiai. Visą šį laiką mokiniai mokėsi ir deklamavo eilėraščius, dalyvavo dailaus rašto ir diktanto konkursuose. Kaip ir praėjusiais metais, dailiojo rašto konkurse dalyvavo ir vaikų tėveliai.
Šventės metu padėkas, diplomus gavo respublikinio konkurso „KINGS“ ir Tarptautinio konkurso „Olympis – 2021“ dalyviai.
Pasidžiaugėme jaunaisiais bėgikais, kurie dalyvavo akcijoje – bėgime „Tiltas iš praeities į dabartį“ , skirtoje Kovo 11-ajai, įveikė visą atstumą ir sėkmingai pasiekė finišą.
Nuoširdi padėka visiems renginių ir konkursų dalyviams !