Gegužės 30 d. Urtė Toma Arlauskaitė 1a, Džiuga Kudrevičiūtė 2a, Patricija Jakevičiūtė 3c, Gabija Adomavičiūtė 4c ir mokytoja Vaida Jurkšienė dalyvo IV – Nacionaliniame „Šviesoforo“ konkurso etape, kuris vyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus eismo mokykloje.