Jankų mokyklos naujienos

„Žemės pasakojimai 2022. Pievų gyventojai“

Jankų mokyklos 1-2 klasių mokiniai dalyvavo Respublikiniame moksleivių piešinių konkurse „Žemės pasakojimai 2022“, tema „Pievų gyventojai“. Padėkos raštais apdovanoti pirmokai: Linas, Melita, Rokas. Antrokės: Viltė, Kamila, Agnė. Agnės darbui suteikta Nominacija už išskirtinį piešinio originalumą ir teminės nuotaikos perteikimą. Mokytojos Daiva ir Rūta.

„Žydintis medis 2022“

Jankų mokyklos pradinukai dalyvavo Respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis 2022“. Padėkas gavo: Linas Stanislovaitis 1 kl., Melita Genevičiūtė 1 kl., Pranas Mikalauskas 1 kl., Agnė Gaubytė 2 kl., Emilis Damarodas 2 kl., Dominykas Kaminskas 2 kl., Ąžuolas Bosas 3 kl., Kamilė Kančytė 4 kl., Kornelija Žickytė 4 kl. Mokytojos Daiva, Inesa, Rūta.

Konkursas “ Aš mažiukas, bet labai galingas vandens lašiukas“.

Kazlų Rūdos savivaldybės Visuomenės Sveikatos biuras organizavo konkursą, Pasaulinei vandens dienai paminėti „Aš mažiukas, bet labai galingas vandens lašiukas“. Jankų mokyklos 2 klasės mokinės laimėjo prizines vietas. Kamilos Rutkauskaitės piešinys užėmė I vietą, Agnės Gaubytės piešinys – II vietą. Markas Raguckas apdovanotas medaliu. Mokytoja Rūta

Tau, mano Mamyte

Motinos diena – pati gražiausia metų šventė. Jankų mokyklos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai pačius gražiausius žodžius skyrė savo brangiausiam žmogui – Mamytei. Mokytojos Rūta, Inesa, Daiva, Jolanta, Zita.

Vaikų Velykėlės

Balandžio 25 – osios rytas Jankų mokykloje prasidėjo „Vaikų Velykėlių“ švente. Ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinukai žaidė žaidimus, grožėjosi visų kartu sukurtu Didžiuoju margučiu. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ padovanojo kiekvienam šventės dalyviui knygą Aido Jurašiaus „Žąsino Gagio kelionės“. Mokytojos Inesa, Daiva, Rūta, Zita, Jolanta.

Skaityti plačiau

Jonavos Justino Vareikio progimnazija organizavo Respublikinį fotografijų konkursą „Aš – Tavo gimtinė“, skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti. Ir Jankų mokyklos dalies mokinių fotografijos buvo įvertintos padėkos raštais. Visi 1-2 klasių mokiniai dalyvavo Kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Atverkime kalbos turtus“, kurią organizavo naujienų portalas „Mano kraštas“. Padėkos raštas – svarbus įvertinimas už įdėtą darbą. Džiaugiamės, kad mūsų mokinių darbai garsina mokyklos vardą.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės “Saulės zuikučiai” ugdytiniai su mokytoja J. Švarcienė ir mokytojo padėjėja A. Tamošaitiene balandžio 1 d. dalyvavo edukaciniame rytmetyje, skirtame tarptautinei vaikiškos knygos dienai paminėti, kuri minima balandžio 2 d.  Rytmetis vyko Jankų kaimo bibliotekoje. Bibliotekininkė Eglė Kančienė vaikučiams papasakojo, kaip atsiranda knygutės, iš ko jos pagamintos, kas jas kuria, kas yra rašytojas, dailininkas. Kad knygutes reikia saugoti, nes jos taip pat gali “susirgti”. Dar vaikai sužinojo kuo skiriasi biblioteka nuo knygyno. O vėliau susidomėję klausė bibliotekininkės skaitomos pasakėlės apie triušiuką, vištytę ir gaidžiuką. Paklausę pasakėlių, vaikučiai patys vartė įvairias vaikiškas knygutes, kūrė istorijas ir netgi išbandė “kalbančią” knygutę. Pasisėmę žinių ir apdovanoti “stebuklingais” riešutėliais, ugdytiniai ir mokytoja padėkojo bibliotekininkei už įdomų rytmetį, pažadėjo artimiausiu metu vėl apsilankyti bibliotekoje.

Gyvūnų gerovės metams paminėti

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės “Saulės zuikučiai” ( mokyt. Jolanta Švarcienė) ir mišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės “Pelėdžiukai” (mokyt. Zita Klimavičienė) ugdytiniai dalyvavimo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje-konkurse „Laimingi jūros gyvūnai“, skirtoje Gyvūnų gerovės metams paminėti. Ugdytiniai piešė, štampavo, kūrė jūros gyvūnų aplikacijas. Iš buitinių atliekų darbeliams darė rėmelius. Už dalyvavimą parodoje-konkurse ugdytiniai ir mokytojos apdovanoti Klaipėdos lopšelio-darželio “Traukinukas” direktoriaus padėkos raštais.

Skaityti plačiau

„Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“

Tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“, dalyvavo Jankų mokyklos pirmokai: Lėja, Justas, Linas, Pranas, Rokas, antrokės: Kamila, Agnė, Adrija, Viltė, trečiokas: Ąžuolas, ketvirtokai: Kornelija, Milana, Justinas. Visi mokiniai ir jų mokytojos gavo Padėkos raštus.