Gegužės 27 dieną Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos „Pelėdžiukų“ ir „Saulės zuikučių“ ugdytiniai, lydimi mokytojų Jolantos Švarcienės ir Zitos Klimavičienės, lankėsi Kazlų Rūdos kultūros centre, kur stebėjo spektaklį „Skruzdėliuko nuotykiai“. Kartu keliavome su be galo smalsiu Skruzdėliuku, kuris vaikus supažindino su nuostabiu gamtos mikropasauliu.




