Akcija „Padėk miško gyventojams“

Sulaukėme nuostabios žiemos, tačiau sniegas ir šaltis nedžiugina paukščių ir žvėrelių, todėl sausio 7 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos pradinukai dalyvavo akcijoje ,,Padėk miško gyventojams”.

Mokinukai suruošė daug vaišių žvėreliams ir paukšteliams. Saulėgrąžos, morkos, burokėliai, bulvės, runkeliai, obuoliai, kopūstai, šienas praturtins gyvūnėlių racioną. O žygio metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, ugdėsi bendravimo ir bendradarbiavimo, sveikos gyvensenos kompetencijos.

Mokytojos Daiva Rinkevičienė ir Inesa Karnauskienė

Skip to content