Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks.Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas būtų išduodamas įrašant metinius įvertinimus“, – skelbia ŠMSM.Kaip teigiama ministerijos pranešime spaudai, ketvirtokų ir aštuntokų žinių patikrinimas nukeliamas į 2020 m. lapkričio mėnesį, t.y., kitus mokslo metus.„2020 metų nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nukeliami į lapkričio mėnesį. 2020–2021 mokslo metų ketvirtokai ir aštuntokai galės atlikti jiems pritaikytas elektronines užduotis. Šių mokslo metų ketvirtokams ir aštuntokams NMPP nevyks“, – teigiama pranešime.