Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla

Adresas: Mokyklos g. 3, Jankų k., Jankų sen., Kazlų Rūdos sav.

Pradinukų Mokslo metų baigimo šventė

Vasaros saulės spinduliai, švietę pro mokyklos langus, vis kuteno pradinukų nosytes ir kvietė greičiau išbėgti į lauką džiaugtis vasaros malonumais. Viliojo gaivus vėjelis, pievos ir miškai,išvykos su šeima,atostogos pas senelius.. Pagaliau, užvertę knygas, prirašę sąsiuvinius,birželio 6 dieną pradinių klasių mokiniai šventė Mokslo metų baigimo šventę.Atostogauti iškeliavo ir mūsų ikimokyklinukai,ir priešmokyklinukai. Mokyklos direktorė I.Ozerenskienė pasidžiaugė mokinių pasiekimais, įteikė apdovanojimus už labai gerą mokymąsi ir dalyvavimą tarptautiniuose konkursuose. Mūsų ketvirtokai jau išaugo ir tapo būsimaisiais penktokais. Jiems buvo įteikti pradinės mokyklos baigimo pažymėjimai. Ketvirtokų mokytoja I.Karnauskienė linkėjo savo mokiniams gražios ateities,stropumo,sėkmės. Šventėje skambėjo dainos, šokiai, gražūs ir prasmingi žodžiai.Mažuosius pasveikino ir devintokės,parodydamos spektaklį “Keistas gimtadienis”.

Nuskambėjo vaikiškas juokas… Štai ir baigėsi dar vieneri mokslo metai… Gražios ir saugios vasaros!