Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Akcijoje ,,Laisvės stulpai”- 301 juostelė

Marijampolės kultūros centre vyko vienybės ir laisvės šventė – knygos „Asmenybės okupacijų labirintuose“ autorius Aleksas Bartkus pakvietė pademonstruoti Lietuvos ir Ukrainos tautų draugystę ir palaikymą iniciatyvoje „Laisvės stulpai“. Šia idėja buvo siekiama skleisti pilietines vertybes, ugdyti jaunąją kartą, parodyti Lietuvos ir Ukrainos tautų vienybę. Kovo 6 d. baigiamojo renginio metu organizacijų atstovai akcijos organizatoriams pristatė nupintas Lietuvos trispalvės ir Ukrainos vėliavos spalvų apyrankes, jas pritvirtino prie ,,Laisvės stulpų” instaliacijos. Tarp 37000 juostelių buvo ir 301 Bagotosios mokyklos kolektyvo nupinta juostelė. Pabrėžiama, kad iniciatyva bus tęstinė – „Laisvės stulpai“ keliaus per įvairias šalies įstaigas, kuriose šią gražią iniciatyvą galės išvysti tūkstančiai lietuvių.