Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Tikybos pamoka su vienuole sese Regina

Tikybos mokytojos Jolitos Paužienės suorganizuota netradicinė pamoka su vienuole sese Regina Teresiūte iš Šiluvos paliko nepakartojamą įspūdį. Bagotosios mokinukai apsilankė Antanavo mokykloje, kur viešnia vaikučiams papasakojo ir parodė kaip gaminami kalėdaičiai, kokia jų paskirtis ir reikšmė. Patys galėjo iškepti kalėdaitį senovine keptuve, kuriai jau daugiau nei 80 metų. Kalėdaičius palaimino atvykęs Pilviškių parapijos klebonas kun. G. Bulevičius, palinkėjęs gražių ateinančių švenčių.

Nuoširdžiai dėkojame sesei Editai Reginai Teresiūtei, klebonui ir tikybos mokytojai už organizuotą renginį, pasidalinimą gerumu, už linkėjimus ir laiką praleistą kartu!