Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Apsilankymas Šakių cirko mokykloje (iš Kultūros paso paslaugų)

Bagotosios mokyklos pradinukai, apsilankė Šakių cirko mokykloje. Vaikai pajautė cirko meno dvasią, pamatė cirko „virtuvę”, jo užkulisius. Užsiėmimo metu betarpiškai bendravo ir bendradarbiavo su profesionaliais cirko artistais, susipažino su cirko menu ir istorija, susipažino su cirko paroda „Viskas dėl šou“, apžiūrėjo mini klounų parodėlę. Vaikai stebėjo savo bendraamžių pasirodymus, prižiūrimi profesionalaus cirko artisto, turėjo galimybę saugiai išbandyti batutą, lankus, juostas, kamuolius bei kitą inventorių. Ypač nudžiugino du pudeliukai, parodę savo programėlę. Po įvykusio užsiėmimo susėdus vyko refleksija, kurios metu kiekvienas galėjo užduoti rūpimą klausimą, išsakyti, ką jautė, kas patiko.

Labai smagu, kad kartu vyko ir Jankų mokyklos mokiniai ir mokytojos. Tokių bendrų išvykų metu vaikai susitinka savo jau pažįstamus draugus, o mokytojos – savo koleges.