Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Sportas – sveikata!

Ryški komanda ,,Apelsinai“, kurią sudarė Antanavo, Bagotosios ir Jankų mokyklų ikimokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame renginyje ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“.

Visos komandos prisistatė, atliko mankštą, dalyvavo estafetėse, sprendė praktines užduotis sveikos gyvensenos tematika, atliko pirmosios pagalbos užduotį. Bagotosios mokyklą atstovavo priešmokyklinukai Augustas, Otilija ir Nojus.

Renginio pabaigoje vyko linksmoji ,,Zumbos“ diskoteka.

Šauniai praleistas laikas, daugybė teigiamų emocijų, bendravimas ir bendravimas tarp mokyklų – tokios išvados, grįžus iš renginio. Ačiū visiems, kurie padėjo pasirengti ir dalyvauti!  Ačiū Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už iniciatyvą!