Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Mes maži, bet daug dirbame :)

Labai greitai praėjo rugsėjis. Ikimokyklinio ugdymo grupė vykdė daug projektų, kurių rezultatais kviečiame pasigrožėti.

Pelėdžiukų grupė naujuosius mokslo metus pasitiko dalyvaudami projekte „Aš ir jūra“. Taip prisiminėme vasarą ir turbūt daugelio aplankytą jūrą.

Rugsėjis gausus gimtadieniais. Todėl nutarėme dalyvauti projekte „Gimtadienio kepurėlės“. Pagaminome linksmas ir nuotaikingas kepurėles tolimesniems grupės vaikų gimtadieniams.

Kol darželiuose dar žydi gėlės pagaminome gėlių puokštę ir sudalyvavome projekte „Mūsų darželio gėlės“.

Norėdami parodyti pagarbą ir padėką mūsų policijai, sudalyvavome projekte „Angelų sargų diena 2022“. Su vaikais piešėme delniukais. Grupėje buvo labai daug juoko ir džiugių emocijų dažant delniukus.

Mokytoja Eglė J.