Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Sveikuolių sveikuoliai

Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etape Kazlų Rūdoje keturios mūsų mokyklos komandos užėmė prizines vietas: 1-4 klasių grupėje- I vieta, 5-6 klasių grupėje- I vieta, 7-8 klasių grupėje III vieta ir 9-11 klasių grupėje- I vieta. Sveikiname mokinius ruošusias mokytojas Eglę Simanauskienę, Norgeniją Steponaitienę ir komandas: 1-4 klasių- Kotryną Kapočiūtę, Renatą Kapočių, Živilę Rimšaitę, Lauryną Matulaitį, Dominyką Kuzminską; 5-6 klasių- Saulę Černiauskaitę, Natą Rimšą, Jaunių Alaburdą, Karoliną Šliaužytę, Ernestą Mačiulaitį; 7-8 klasių- Kamilę Matulaitytę, Lilijaną Merkšaitytę, Dovilę Tunaitytę, Eriką Ramanauską, Martyną Jurkevičių; 9-11 klasių- Kamilę Kapočiūtę, Mantą Fedaravičių, Gabrielių Jankų, Darijų Grinevičių, Eriką Gvazdinską. Linkime sėkmės I vietų laimėtojams II konkurso etape.