Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Gegužė – šeimos mėnuo

Gegužės 14 d. mūsų mokyklos bendruomenė išsiruošė į turistinį žygį, kuris buvo skirtas paminėti Tarptautinę Šeimos dieną. Net 55 vaikų, tėvelių ir mokytojų būrys išžygiavo iš mokyklos į nuostabią miško properšą Guobiniškės kaime.

Susiskirstę grupėmis ir įsirengę stovyklavietes, žygeiviai pristatė savo komandas, šūkius ir palinkėjimus. Vėliau prasidėjo įvairi veikla: vaikai ir tėveliai sportavo, atliko kūrybines užduotis, vaišinosi daug ir skaniai savo atsineštu maistu bei labai skania rūgštynių sriuba, išvirta Romutės, bei Laimutės pagaminta grikių koše. Nebuvo nei vieno kuo nors nepatenkintu. Įvairaus amžiaus žmonės džiaugėsi buvimu kartu, puikiu oru, mišku, veiklomis. Pabaigoje visi užpildė refleksijos anketas, kurių apibendrinti duomenys labai pradžiugino.

Renginio pabaigoje direktorė apdovanojo pasižymėjusius žygeivius, padėkojo organizatoriams, palinkėjo gero likusio laiko kelyje į namus.

Iki sekančio žygio kitais metais !