Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Konferencija – viktorina „Gyvenk EKOlogiškai“

Kovo 15 d. Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazija organizavo ekologinę konferenciją – viktoriną „Gyvenk EKOlogiškai“, į kurią buvo pakviesta ir mūsų mokyklos komanda. Nuvykome ir perskaitėme pranešimą apie mūsų mokykloje vykdomas aplinkosaugines veiklas bei projektus. Savo patirtimi dalinosi ir kitos renginyje dalyvavusios mokyklos. Smagu, kad mūsų ekologinis gyvenimas ir auklėjimas nesiskiria nuo kitų mokyklų, o kartais netgi įdomesnis ir įvairesnis.

Renginio svečias iš Metelių regioninio parko supažindino su nuostabiu gamtos kampeliu, į kurį pakvietė atvykti visus renginio dalyvius. Taip pat surengė blic-viktoriną bei dalino prizus. Kiekviena mokykla gavo leidinį „Vadovas po Metelių regioninį parką“.

Komandoms teko kurti plakatą ekologine tema bei jį pristatyti.

Sunkiausia – viktorina. Buvo daug klausimų, teko pasukti galvas.

Už dalyvavimą gimnazijos renginyje buvome apdovanoti Padėkos raštu.

Biologijos mokytoja metodininkė

N.Steponaitienė