Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 dieną mūsų mokykloje kiekvienais metais paminima Tarptautinė tolerancijos diena.

Šiais metais Tolerancijos dienos simboliu buvo PAUKŠČIAI. Paukščio simbolis (daugiau – balto balandžio) dažnai sutinkamas įvairiose religijose ir kultūrose. Balto paukščio reikšmė: meilė, tyrumas, atnešama gera žinia, taika ir t. t. Tolerancijos žodis nereiškia meilės ar taikos. Tai – pakantumas kitam, kitokiam.

Mūsų mokykla ta proga pasipuošė 57 baltais balandžiais su palinkėjimais visai mūsų bendruomenei. Mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai linkėjo vieni kitiems išminties, džiaugsmo, nuoširdumo, kantrybės ir t.t. O tolerancijos dienos proga apdovanojimus šiais metais išsidalino visas būrys merginų: Ugnė, Gintarė, Laura, Skaistė ir Evelina.

Socialinė pedagogė

Asta Gudynienė