Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Šeimų šventė

Gegužės 15 diena – Tarptautinė šeimos diena. Tad neatsitiktinai šią dieną Bagotosios pagrindinės mokyklos mokiniai nusprendė paminėti surengdami šventę Bagotosios kultūros namuose. Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo viešnia – socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Žodį tarus ir mokyklos direktorei visus savo dainomis ir eilėraščių posmais džiugino mažiausieji ikimokyklinio amžiaus vaikai, vėliau pasirodė ir pradinių bei vyresnių klasių moksleiviai, ne tik dainuodami, bet ir šokdami, eiles deklamuodami. Džiaugiamės neprailgusia ir sekmadienio popietę praskaidrinusia švente. Dėkojame šią šventę organizavusiems bei moksleivius ruošusiems mokytojams: Vilmai Staugaitienei, Vidai Meiluvienei, Eglei Simanauskienei, Aidui Leskauskui, Neringai Karaškaitei.