Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Šeimadienis Marijampolėje

Sausio 18 d. Marijampolėje vyko šio dekanato Šeimadienis. Šventė prasidėjo šv.Mišiomis, kurias celebravo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila. Šventinė diena tęsėsi Dramos teatro salėje Susirinkusieji išklausė ganytojo Rimanto Norvilos bei savivaldybės vadovų – mero Vidmanto Brazio, administracijos direktoriaus Meto Ražinsko sveikinimus. Po to prasidėjo kita šventės teatre dalis – VDU Teologijos fakulteto dekano doc. dr. Beno Ulevičiaus pasidalijimas mintimis apie šeimą. Salėje buvusieji vaikai tuo metu išėjo į užsiėmimus pagal tris amžiaus grupes, ir joms visoms vadovavo mūsų mokyklos neformalaus ugdymo būrelio „Kurkime savo pasaulį patys“ vaikai.

Kalbėjo ir svečiai iš Vilniaus – Vaidilė ir Dainius Šumskai. Jie pristatė katalikiškų šeimų bendruomenę, Dievo motinos grupelę. Renginio pabaigoje buvo parodytas Liudvinavo laisvalaikio salės teatro „Žalias sodas“ spektaklis „Mediniai stebuklai“ pagal K. Borutos romaną.

Socialinė pedagogė

Asta Gudynienė