Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla

Adresas: Šilo g. 10, Bagotosios k., Kazlų Rūdos sen., Kazlų Rūdos sav.

Integruotos pamokos šv. Kalėdų tema

Bagotosios pagrindinėje mokykloje visą savaitę prieš mokinių atostogas netrūko ne tik susikaupimo, bet ir šventinio, darbinio šurmulio. Viskas vyko kitaip nei įprasta, mat mokykloje vyko integruotos pamokos šv. Kalėdų tema. Rezultatą mokiniai ir mokytojai parodė gruodžio 19 dienos penktadienį. Būta visko: kas dainavo Kalėdines dainas, kas vaidino, kūrė eiles, parengė kalėdinį laikraštį ar net kūčiukus bei kalėdinius sausainius kepė, taip pat skaitė įvairius pranešimus taip toliau. Kadangi veiklų pristatymas užtruko, buvo matyti, kad visą savaitę intensyviai dirbta. Laimei, šis laikas, praleistas kartu stebint savo ir kitų mokyklos mokinių pristatymus, visai neprailgo: juk ir patiems buvo įdomu ne tik pamatyti draugų darbą, bet ir sužinoti kažką naujo apie šventas Kalėdas.

Lietuvių kalbos mokytoja

Neringa Karaškaitė