Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Antanavo mokykla

Adresas: Mokyklos g. 14, Antanavo k., Kazlų Rūdos sav.

Dalyvavimas akcijoje ,,Laisvės stulpai”

Mokykla prisijungė prie akcijos ,,Laisvės stulpai”, kurią organizavo knygos autorius ,,Asmenybės okupacijų labirintuose autorius Aleksas Bartkus. Šia akcija siekiama ne tik įtraukti visuomenę į pilietines veiklas, bet ir paminėti antrąsias karo prieš Ukrainos metines, parodant Lietuvos solidarumą su kovojančia už mūsų laisvę Ukraina. Kovo 6 d. baigiamojo renginio metu klasių atstovai akcijos organizatoriams į Marijampolės kultūros centrą pristatė nupintas juosteles. Daugiau nei 130 užsiregistravusių asmenų ir organizacijų dėka, juostelės šiandien buvo pritvirtintos prie karkasinių tautinių abiejų šalių simbolių – Gediminaičių stulpų bei Ukrainos trišakio. Tarp 37 000 juostelių – ir 43 mūsų 1-4 klasių vaikučių rankomis supintos kasytės.