Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Antanavo mokykla

Adresas: Mokyklos g. 14, Antanavo k., Kazlų Rūdos sav.

Pamokos netradicinėje aplinkoje

Ši diena Antanavo mokyklos pradinukams buvo išskirtinė. Vaikai vyko į Kauną ir mokėsi netradicinėje aplinkoje, vaikų edukaciniame pramogų centre ,,CURIOCITY”. Per pažintinį užsiėmimą ,,Dailės ir architektūros menas” mokiniai įgavo žinių apie namų statybą, sužinojo, kokie seniausi statiniai išlikę pasaulyje, susipažino su architektūros stiliais, septyniais pasaulio stebuklais, pamatė keisčiausius pasaulio pastatus. Kitose centro erdvėse vaikai naudodamiesi įvairiomis priemonėmis, žaidimų inventoriumi, įrenginiais, susipažino su gamtos reiškiniais, profesinėmis veiklomis, mokslo sritimis, lavino savo emocinius, socialinius, fizinius įgūdžius. Na, o po tokios aktyvios ir šaunios veiklos dar apsilankėme kavinėje… Vaikams ši išvyka labai patiko, jie grįžo namo kupini gerų įspūdžių. Mokytojos Jurgita A., Aušra V., Rimutė R.