Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Antanavo mokykla

Adresas: Mokyklos g. 14, Antanavo k., Kazlų Rūdos sav.

Atmintis gyva, nes liudija

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai šiandien paminėjo 1991-01-13 d. žuvusiųjų dėl laisvės atminimą.

Rytą visos mokyklos languose žibėjo atminimo žvakelės žuvusiems. Pamokų metu vyko įvairi veikla. Pradinukai stebėjo sausio 13-osios filmuotą medžiagą. Dailyraščiu rašė eilėraščius apie Lietuvą, gimtinę, tėvynę. Juos raiškiai skaitė. Sprendė kryžiažodžius. Klausėsi pasakojimo “Sniegenos”. 3 kl. mokiniai dainavo dainas: “Brangiausios spalvos”, “Ąžuolai žaliuos”. Piešė piešinius sausio 13-osios įvykiams atminti. Gaminosi Lietuvos trispalves. Jų mažose širdelėse ir akelėse spindėjo džiaugsmas, kad jie gali gyventi laisvoje Lietuvoje. Ir niekada nepamirš kokia kaina lietuviai iškovojo savo valstybei laisvę. Pradinių klasių mokytojos: Leonora J., Jurgita A., Aušra V.