Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Antanavo mokykla

Adresas: Mokyklos g. 14, Antanavo k., Kazlų Rūdos sav.

NFORMACIJA DĖL INFEKCIJŲ PLITIMĄ RIBOJANČIO REŽIMO NUSTATYMO KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS ANTANAVO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Nuo gruodžio 16 d. įsigalioja sugriežtintos pandemijos valdymo priemonės.

Atsižvelgiant į nepalankią koronaviruso (COVID-19) epidemiologinę situaciją Lietuvoje, Vyriausybė priėmė sprendimą griežtinti karantino sąlygas – nuo gruodžio 16 d. įsigalioja sugriežtintos pandemijos valdymo priemonės, o šventiniu laikotarpiu taikomos papildomas judėjimo varžymas tarp savivaldybių.

Antanavo pagrindinėje mokykloje vyks tik nuotolinis ugdymas.

Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus ugdomus vaikus, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.
Ugdymas mokyklose pagal pradinio, pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas vykdomas nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir specialiosiose klasėse ugdomus mokinius.

Skaityti plačiau

Mokyklos administracija