Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Antanavo mokykla

Adresas: Mokyklos g. 14, Antanavo k., Kazlų Rūdos sav.

Antanavo mokyklos mokiniai ir vėl išvykoje

Gruodžio 17 dieną 5–10 klasių mokiniai vyko į kalėdiškai pasipuošusį Birštono kurortą. Pažintis su šiuo miestu prasidėjo nuo apžvalgos bokšto. Įveikę šį 51 m aukščio iššūkį mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime „Pažink Birštoną aktyviai“. Dalyvių komandos, pagal duotas užduotis ir užuominas, mobiliųjų telefonų pagalba turėjo atrasti tam tikrus Birštono objektus, simboius ar vietas. Žaidimą laimėjo laiku atradusieji visus objektus. Tačiau nusiminusių nebuvo, nes visi buvo pasitikti su karšta arbata ir prizais.
Vėliau, visi norintys mėgavosi „Tulpės“ sanatorijos baseino pramogomis, druskos kambario terapija ar ramiu pasivaikščiojimu. Labai smagu, kad mokiniai džiaugėsi ne tik pramogomis, gėrėjosi puošniomis kalėdinėmis dekoracijomis, bet ir pastebėjo ypatingą miesto švarą.
Už suorganizuotą išvyką, veiklas ir geras emocijas dėkojame matematikos mokytojai Renatai Kandrotienei