„OŽIUKŲ MOKYKLOJE“

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos ikimokyklinukų „Saulės zuikučių“ ir priešmokyklinukų „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai birželio 1 d. aplankė Šakių rajone Kukarskės kaime įsikūrusią unikalią edukacinę ekologinę sodybą „Ožiukų mokykla“. Ugdytiniai užkopę aukštu šlaitu kartu su sodybos šeimininke, ganykloje pamatė įvairių veislių besiganančių ožkų, kurios turi skirtingus vardus. Jas pamaitino medžio šakelėmis, duonos kąsneliais, sužinojo kaip jos laikomos, koks jų skirtingas charakteris. Keliaudami takeliu pasiekėme avių aptvarus.

Antroje edukacinėje dalyje gaminome ekologišką rankų darbo muilą su ožkų pienu ir natūraliais prieskoniais. Edukacinės išvykos pabaigoje vaikai buvo pavaišinti įvairių vaistažolių arbata su riestainiais iš ožkų pieno pagamintos varškės. Kiekvienas vaikas parsivežė diplomėlį ir rankų darbo muiliuką Grįžome pavargę, bet laimingi.