Vis dar svarstote galimybę leisti savo vaiką į darželį? Tada šis skelbimas būtent Jums!

Dalinamės informacija apie esamas laisvas vietas Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos darželiuose:

– skyrius lopšelis-darželis „Pušelė” – 3 laisvos vietos (3-4 m.);

– skyrius Ąžuolų Būdos darželis – 5 laisvos vietos (nuo 2 m.);

– skyrius Bagotoji mokykla – 7 laisvos vietos (nuo 1 m. iki pradinio ugdymo pradžios), 5 laisvos vietos (nuo 3 m.);

– skyrius Antanavo mokykla – 7 laisvos vietos (2-3 m.), 5 laisvos vietos (nuo 3 m.);

– skyrius Jankų mokykla – 5 laisvos vietos (2-4 m.), 8 laisvos vietos (nuo 5 m.);

– skyrius Pradinė mokykla – 2 laisvos vietos (3-4 m.), 6 laisvos vietos (5 m.).

Prašymus dėl priėmimo kviečiame teikti per Kazlų Rūdos savivaldybę, adresuojant Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjai.

Kontaktai pasiteiravimui: Ina Živatkauskienė, tel. 864542147, ina.zivatkauskiene@kazluruda.lt

Tėtis yra ir buvo svarbus pasaulio pažinimo mokytojas, kuris padeda spręsti kasdienius gyvenimo klausimus.
Tėtis – tvirtybės bei drąsos įkvėpėjas, skatinantis eiti pirmyn, mokytis iš klaidų ir džiaugtis pasiekimais. Dėkojame jiems už meilę, supratingumą, pagalbą. Linkime ilgiausių metų, stiprios sveikatos ir jaukios kasdienybės.
Mūsų kūryba – Jums, mieli tėčiai!

„OŽIUKŲ MOKYKLOJE“

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos ikimokyklinukų „Saulės zuikučių“ ir priešmokyklinukų „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai birželio 1 d. aplankė Šakių rajone Kukarskės kaime įsikūrusią unikalią edukacinę ekologinę sodybą „Ožiukų mokykla“. Ugdytiniai užkopę aukštu šlaitu kartu su sodybos šeimininke, ganykloje pamatė įvairių veislių besiganančių ožkų, kurios turi skirtingus vardus. Jas pamaitino medžio šakelėmis, duonos kąsneliais, sužinojo kaip jos laikomos, koks jų skirtingas charakteris. Keliaudami takeliu pasiekėme avių aptvarus.

Antroje edukacinėje dalyje gaminome ekologišką rankų darbo muilą su ožkų pienu ir natūraliais prieskoniais. Edukacinės išvykos pabaigoje vaikai buvo pavaišinti įvairių vaistažolių arbata su riestainiais iš ožkų pieno pagamintos varškės. Kiekvienas vaikas parsivežė diplomėlį ir rankų darbo muiliuką Grįžome pavargę, bet laimingi.

Skaityti plačiau

Gamtos  mokslų laboratorijoje – pirmieji eksperimentai

Gegužės 27 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijoje  5 klasių mokiniams vyko praktikos darbai “Tirpalų rūšys. Indikatoriai”.

Gamtos mokslų laboratorijoje per gamtos ir žmogaus pamokas atlikdami įvairius bandymus ir praktinius darbus mokiniai stiprina praktinius stebėjimo, tyrinėjimo ir eksperimentavimo įgūdžius. Žinodami tikslą, kelia hipotezę, atlikdami praktinius darbus ir analizuodami duomenis, formuluoja išvadą, kuri patvirtina arba paneigia hipotezę.

Skaityti plačiau

Dešimtą kartą startavęs ES projektas „Atgal į mokyklą“ pasiekė Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnaziją!

Pirmą kartą Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija jungiasi prie LR Užsienio reikalų ministerijos  Europos Sąjungos departamento  organizuojamos iniciatyvos „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu URM diplomatai vyksta į Lietuvos mokyklas ir praveda pamoką apie Europos Sąjungą  – taip vienai dienai tapdami mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra Europos Sąjunga, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios yra  svarbiausios ES aktualijos šiuo metu.

Skaityti plačiau

Kompiuterinių atvirukų konkursas „Velykų belaukiant 2022“

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 5-7 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame IT kompiuterinių atvirukų konkurse „Velykų belaukiant 2022“. Respublikinio konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi konstravimu kompiuterinėje aplinkoje, ugdyti mokinių kūrybiškumą, naudojant skaitmenines technologijas.

„Pasaulio paukščiai 2022”

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos 1-2 klasių mokiniai Padėkos raštais apdovanoti, už dalyvavimą Respublikiniame piešinių konkurse „Pasaulio paukščiai 2022”. Mokytojos Daiva ir Rūta.

Tarptautinė muziejų diena

Gegužės 18 d. minima Tarptautinė muziejų diena. Ta proga Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos 1-4 klasių mokiniai aplankė Būdos kultūros namų buities muziejuje. Nuoširdžiai dėkojame Zitai Šilnauskienei, Vidai Bagdonienei, Viktorijai Šilnauskaitei už edukacinę pamoką apie Būdos krašto praeitį. Mokytojos Daiva, Rūta, Inesa.