Gegužės 26 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko „Žuvyčių“ grupės ugdytinių išleistuvės. Ši šventė tapo gražiu atsisveikinimu su darželiu ir svarbaus naujo etapo pradžia būsimiems priešmokyklinukams.
Šventės metu vaikai dainavo, šoko, dalijosi gražiausiomis akimirkomis bei prisiminimais apie laiką, praleistą darželyje. Susirinkusius vaikus sveikino grupės mokytojos bei direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Paliokienė.
Linkime vaikams drąsiai žengti į naują gyvenimo etapą, išsaugoti smalsumą, šypsenas ir gražiausius prisiminimus apie laiką darželyje.
Dėkojame mokytojoms ir tėveliams už rūpestį, bendrystę ir kartu kurtus prisiminimus.









