Tradicinė Pavasario sporto ir sveikatos šventė bei Šeimos diena

Gegužės 7 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko tradicinė Pavasario sporto ir sveikatos šventė bei Šeimos diena.

Nors šiemet pavasariškas oras nelepino, vaikų pasirodymai vyko lopšelio-darželio viduje. Čia mažieji ugdytiniai dainomis, šokiais ir nuoširdžiais pasirodymais džiugino susirinkusius tėvelius bei bendruomenės narius. Šventėje taip pat dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės vicemerė Laura Starkevičiūtė-Marčiulionienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Zenkevičienė.

Po pasirodymų bendruomenė rinkosi lauke, kur skambėjo lopšelio-darželio himnas, o visų laukė tradiciniai barščiai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems už bendrystę ir kartu puoselėjamas tradicijas.

Skip to content