Gegužės 9 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus lopšelio-darželio „Pušelė“ „Malūnėlių“ grupės ugdytinių komanda dalyvavo respublikiniame festivalyje „Lietuvos mažųjų žaidynės 2026“, kuris vyko Alytuje.
Lietuvos mažųjų žaidynės – tai smagi šventė, kupina judesio, gerų emocijų ir vaikiško džiaugsmo. Festivalio metu mažieji išbandė įvairias sportines veiklas, draugiškai varžėsi, bendradarbiavo ir palaikė vieni kitus.
Komandą lydėjo neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja Aušrelė Kiverienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Reda Barkauskienė.
Ši diena vaikams paliko daug gražių prisiminimų ir smagių akimirkų.






