Išvyka į Trakėnų zoologijos sodą

Gegužės 21 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus lopšelio-darželio „Pušelė“ „Žuvyčių“, „Malūnėlių“ grupių ir trys „Ančiukų“ grupės ugdytiniai vyko į išvyką – lankėsi Trakėnų zoologijos sode.

Vaikai iš arti stebėjo įvairius gyvūnus, džiaugėsi naujais įspūdžiais, smagiai leido laiką kartu su draugais ir mokytojomis.

Ši išvyka jau tapo gražia tradicija prieš atsisveikinant su darželiu ir pasitinkant naują etapą – mokyklą. Namo vaikai grįžo kupini įspūdžių, šypsenų ir geros nuotaikos.

Skip to content