Birželio 3 d. Kazlų Rūdos miesto stadione vyko tradicinės Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokinių futbolo varžybos. Šis renginys jau ne vienerius metus suburia mokyklos bendruomenę aktyviai ir turiningai praleisti laiką sportuojant.
Varžybų metu mokiniai demonstravo futbolo įgūdžius, komandinio darbo gebėjimus, atkaklumą ir sportinį ryžtą. Aikštėje netrūko įtemptų rungtynių, gražių žaidimo momentų ir nuoširdžių emocijų. Komandas aktyviai palaikė draugai ir mokytojai, o stadioną užliejo palaikymo šūksniai bei gera nuotaika.
Renginio dalyvius pasveikino Kazlų Rūdos savivaldybės vicemerė Laura Starkevičiūtė-Marčiulionienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Zenkevičienė bei Kazlų Rūdos sporto centro direktorė Sandra Kilikevičienė.
Dėkojame Kazlų Rūdos sporto centrui už bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant šią sporto šventę.
Futbolo varžybų iniciatorė – mokytoja Gina Girdvainienė