Gegužės 29 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje 3–4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Vaiko teisės ir pareigos“, kurią vedė Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Indrė Jurjonienė.
Pamokos metu mokiniai aptarė vaikų teisių ir pareigų svarbą, diskutavo aktualiomis temomis bei gavo atsakymus į jiems rūpimus klausimus.







