Birželio 3 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių sporto šventė „Su saule ir vėjeliu“.
Vaikai mankštinosi, išbandė jėgas įvairiose rungtyse, žaidė ir aktyviai leido laiką kartu. Sportinis rytmetys buvo kupinas judesio, gerų emocijų ir vaikų šypsenų.







































