Mokinių olimpiadų rezultatai

2020 -2021 m.m.

Anglų kalbos 11 klasių mokinių respublikinė olimpiada:
Tomas Brusokas (3b) – II vieta

XXX Lietuvos mokinių istorijos olimpiadosKazlų Rūdos savivaldybės etapas:


Tolmantas Matonis (1a) – I vieta
Ričardas Janušis (3b) – II vieta
Gabija Embavičiūtė (4b) – III vieta

Anglų kalbos 11 klasių mokinių olimpiada Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
Tomas Brusokas (3 b) – I vieta
Armantas Bilda (3b) – II vieta

Eivilė Klimaitė (3b) – III vieta

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9 – 12 kl./I – IV klasių mokinių Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
9 – 10 kl.:
Tolmintas Matonis (1a) – I vieta
Egidijus Pupius (2a) – II vieta
11 – 12 kl.:
Gabija Lasinskaitė (4b) – II vieta


Biologijos olimpiados Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
Egidijus Pupius (2a) – III vieta
Tolmantas Matonis (1a) – III vieta

Matematikos olimpiados Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
Benas Lapinskas (3a) – II vieta

2019 – 2020 m.m.

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados (11kl.) savivaldybės etapas:
Akvilė Sipavičiūtė (3a) – I vieta
Žygimantas Aukštakalnis (3a) – III vieta

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapas:
Raidas Kančys (2a) – I vieta
Tadas Ruzveltas (2a) – II vieta

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams savivaldybės etapas:
Gabija Gervytė (1b ) – III vieta
Rita Gurgždaitytė (4a ) – III vieta
Gabija Lasinskaitė ( 3b ) – II vieta

Mokinių olimpiadų rezultatai
2018 – 2019 m.m.


Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (10-12 kl.) savivaldybės etapas:
Ainis Kristoforas Ališauskas (4b) – I vieta
Ignas Vaitiekūnas (3a) – II vieta
Ignas Kaušikas (2c) – III vieta

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapas:
Martyną Aušrota (3b) – I vieta
Vytautas Bakanas (2c) – I vieta

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapas:
9-10 klasių kategorija
Eva Mikalauskaitė – I vieta
Paulius Turauskas – III vieta

11-12 klasių kategorija
Augustė Sovaitė – I vieta
Eva Nadzeikaitė – II vieta
Gabrielė Černiauskaitė – III vieta

Lietuvių gimtosios kalbos olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams savivaldybės etapas:
Rita Gurgždaitytė – 3 vieta

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados (11kl.) savivaldybės etapas:
Rita Gurgždaitytė (3a) – I vieta

Sūduvos krašto matematikos olimpiada:
Martynas Aušrota (3b) – I vieta

2017 – 2018 m.m.


Anglų kalbos olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojai:
Rita Gurgždaitytė (2a ) – I vieta
Akvilė Sipavičiūtė (1a) – II vieta

Dailės olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojai:
Alvaidas Laucis (3b) – I vieta
Domantas Bražiūnas (3b) – II vieta

Istorijos olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojai:
Ainis Kristoforas Ališauskas (3b) – I vieta


  • Gimnazijos skyriai

    Prano Dovydaičio progimnazija

    Kazlų Rūdos pradinė mokykla

    Lopšelis-darželis „Pušelė“

    Antanavo mokykla

    Bagotosios mokykla

    Jankų mokykla