Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583
El. p.: kgrinius@gimnazija.kazluruda.lm.lt

Ugdymas gimnazijoje – nuo darželinuko iki gimnazisto. Jūsų vaiko laukiame gimnazijos skyriuose:

lopšelyje-darželyje „Pušelė“ ir Ąžuolų Būdos skyriuje – ikimokyklinio ugdymo programa;

Lopšelis-darželis „Pušelė“

Antanavo mokykloje – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programos;

Antanavo mokykla

Bagotosios mokykloje – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programos;

Bagotosios mokykla

Jankų mokykloje – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programos;

Jankų mokykla

Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje – ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programos;

Kazlų Rūdos pradinė mokykla

Prano Dovydaičio progimnazijoje – pagrindinio ugdymo programos pirmoji dalis (5 – 8 kl.);

Prano Dovydaičio progimnazija

Kazio Griniaus gimnazijoje – pagrindinio ugdymo programos antroji dalis (9 – 10 kl.) ir vidurinio ugdymo programa (11 – 12 kl.).

Kazio Griniaus gimnazija

Patogiu vaiko atvykimu į ugdymo vietą rūpinasi gimnazijos transporto tarnyba, o sočiais pusryčiais, pietumis ir vakariene – maitinimo tarnyba. Žaliąsias erdves ir vidaus patalpų jaukumą puoselėja valymo ir aplinkos tarnybos darbuotojai.

Gimnazijos skyrių erdvės gražėja, modernėja ir keičiasi, visa dėmesį skiriant vaiko saviraiškos ugdymui, saugumui, aktyvumui, bendravimui ir bendradarbiavimui.

Jūsų vaiko laukia saugi, jauki, kūrybiškumą ugdanti aplinka, atnaujintos ugdymosi ir mokymosi erdvės, auklėtojų ir mokytojų rūpestis bei pagalba.

Laukiame Jūsų!

Telefonai pasiteirauti – 8 343 68030; 8 343 68029.