Vadovaujantis Švietimo, mokslo ir sporto ministro patvirtintu Mokinio pažymėjimo išdavimo tvarkos aprašu Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, Prano Dovydaičio progimnazijoje ir Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje išduodami Elektroniniai mokinio pažymėjimai.

EMP (elektroninių mokinių pažymėjimų) įvedimą inicijavo Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška. Anksčiau buvusį popierinį mokinio pažymėjimą pakeis plastikinis pažymėjimas, su kuriuo kartu atsiras ir elektroninė savitarna atsiskaitant už maitinimą, o ateityje bus galima įdiegti ir papildomų funkcijų.

Elektroninis Mokinio pažymėjimas išduodamas visiems mokiniams  nemokamai, o visas išlaidas padengė Kazlų Rūdos savivaldybės administracija.

Jeigu ateityje pažymėjimas būtų pamestas ar kažkaip sugadintas, tuomet patys tėvai (globėjai)  turės užsisakyti naują pažymėjimą už 6 eurų mokestį.

Elektroninis mokinio pažymėjimas – inovatyvus, saugus, patikimas, mokinio asmens dokumentas, kuriame integruojamos įvairios paslaugos palengvinančios kasdieninį mokinio gyvenimą.  Personalizuoti elektroniniai mokinio pažymėjimai turi integraciją su elektronine e-pinigine. EMP administruoja UAB „Eurofondas“, su kuriuo pasirašyta paslaugų pirkimo-pardavimo sutartis.

covid svarbi info