Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti.

Darbo vieta: Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje (Maironio g. 28 A, Kazlų Rūda).

Kvalifikaciniai reikalavimai:
Pedagoginis išsilavinimas, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija.
Gebėjimas: bendrauti, bendradarbiauti ir dirbti komandoje. Gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo darbą, rengti dokumentus, ataskaitas ir teikti informaciją pagal pareigybės nustatytas funkcijas.

Veikla: Ugdomojo proceso organizavimas ir vykdymas.
Pretendentai pateikia šiuos dokumentus:
1. Prašymą dėl leidimo dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimo dokumentų kopiją.
4. Gyvenimo aprašymą.
5. Motyvacinį laišką.

Dokumentai priimami iki 2021 m. rugpjūčio 13 d.
Darbo krūvis: 1 etatas.
Darbo sutartis: sudaroma nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.
Darbo užmokestis: darbo užmokesčio koeficientas 6,91–8,62 BD.
Dokumentai priimami Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos raštinėje nuo 8 val. iki 15 val., elektroniniu paštu arba paštu.
Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, bus informuojami telefonu asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Kontaktai:
Atgimimo g. 1, LT–69415 Kazlų Rūda, tel. (8 343) 68 029, 68 030,
el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;
ir
tel. (8 343) 49 238, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

covid svarbi info