Birželio 10 dieną, pilietinis – tautinis projektas „100 žingsnių praeitin“, baigė savo veiklą. Tai pirmoji kelionė po ilgo karantino ir paskutinioji kelionė baigiant ilgalaikį pilietinį projektą.

Diena buvo tiesiog puiki. Aplankėme knygnešių tėvo Martyno Sederevičiaus kapą, uždegėme žvakutę, pagiedojome himną. Sustojome prie Jono Krikštytojo bažnyčios griuvėsių(II pasaulinio karo metais susprogdinta), nusifotografavome prie paminklo skirto 100-osioms spaudos atgavimo metinėms paminėti. O tada smagiai laiką leidome Sudargo piliakalnių komplekse.... Nemunas nuostabus, aplink viskas žaliuoja... Kompanija puiki.

Ačiū projektui. Labai gaila, kad jis tiesiog baigėsi.

Mokytojos Audronė Pranskevičienė ir Oksana Janauskienė.
Ir visi buvę ir esantys projekto dalyviai.
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas