Viktorija PečiulytėVIKTORIJA PEČIULYTĖ

Sveiki, aš Viktorija ir man yra 25 metai. Šiuo metu dirbu marketingo srityje, 5 žvaigždučių viešbutyje Škotijos sostinėje Edinburge.

Mano darbas yra labai kūrybiškas ir tiesiogiai susijęs su fotografija, straipsnių rašymu žurnalams bei tekstų redagavimu, interviu ėmimu, grafiniu dizainu. Visi šie dalykai man visada kėlė didelį susižavėjimą dar mokykloje, ir manau, kad būtent gimnazija lėmė mano darbą šioje srityje.

Aš ypatingai mėgdavau lietuvių kalbos, teatro ir anglų kalbos pamokas, nes atrasdavau jose daug kūrybinės laisvės ir įkvėpimo. Ypač mėgdavau rašyti rašinius lietuvių ir anglų kalbomis, mano pati mėgstamiausia dalis būdavo atsiimti ištaisytus darbus, nes būdavo be galo smalsu, ką galėjau geriau parašyti ir kaip mokytojos interpretavo mano mintis. Teatro pamokų man niekada nebūdavo gana, pamenu, kad visą savaitę laukdavau trečiadienio, nes būtent tą dieną vykdavo teatras, kur žaisdavom, mokėmės, vaidinom ir diskutavom.

Po pamokų mėgdavau fotografuoti draugus, save, aplinkui kerojančius miškus ir juose vis apsilankančius gyvūnus. Iš čia kilo mano didelė meilė fotografijai, kurią iki šiol puoselėju ir branginu.

Esu be galo dėkinga Kazio Griniaus gimnazijai ir jos mokytojams ne tik už suteiktas žinias, bet už paskatinimą siekti savo užsibrėžtų tikslų, kad ir kokie jie bebūtų!

Šios mokyklos dėka dabar dirbu savo svajonių darbą, į kurį kasryt keliuosi su didžiausia šypsena. To palinkėsiu ir visiems būsimiems gimnazistams!

Linkėjimai,
Viktorija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas