Mantas Petrošius MANTAS PETROŠIUS

Pasirinkau Pastatų Energetiką VGTU, tada teko pastudijuoti metus Suomijos Pietryčių tiksliųjų mokslų universitete , apsigyniau ten bakalaurą, grįžau į Lietuvą, padirbėjau Caverion įmonėje, o tada pakėliau sparnus magistrui Švedijoje. Vis dar studijuoju KTH Royal Institute of Technology (Karališkasis technologijos institutas),.

Vasarą man labai pasisekė - nukonkuravau virš 100 aplikacijų ir gavau Thermal Engineer (termoinžinieriaus) poziciją Northvolt'e. Šiuo metu rašau magistro darbą .

Žinoma, gimnazija man davė daug.

Susidėjau pagrindus ateities specialybei, sutikau daug nuostabių žmonių, kurie padėjo man vystytis, atrasti, pažinti ir išbandyti save, patobulinti bendravimo manieras, išugdyti vertybes, stiprų charakterį dirbti ir pakentėti, sportuoti ir pasilinksminti.

Gimnazija suteikė galimybę pažinti žmonių, tobulėti kaip asmenybei, daug naudos davė socialiniai renginiai ir jų organizavimas.

Aš tik linkėčiau naudotis galimybėmis, kurias gimnazija teikia, o ne keikti Ir skųstis.
Labiausiai rekomenduočiau neužsidaryti galvoje, (kalbos ir socialiniai/organizaciniai įgūdžiai mokykloje yra svarbiausias mokslas), nesimokyti dėl pažymių, daugiau sportuoti, prisijungti prie kokios tai bendruomenės su bendraminčiais Kazluose, prisidėti prie renginių organizavimo, dalyvavimo bendruomenėse.

Visada verta būti motyvuotam, o žinojimas ir pajautimas, kad prisivertei, kad padarei ir gavai tai, ko troškai - atperka viską. Taip kad visada tik į priekį, - suvok, kad mokytis reikės visą gyvenimą. Bet būk sumanus ir įvertink, ką išmokti verta, o kas mažiau reikalinga. Informacijos tiek daug, jog reikia būti išrankiam, kitaip susideginsi . Nebūk karjeristas - tai laimės neatneš. Orientuokis į socialinį ratą, bendravimą, gyvenimo būdą, pomėgius, visapusiškus įgūdžius. Ir būtinai - ieškok savo gyvenimo kelio, turėk ateities viziją ir eik link jos. Jeigu jos neturi - rizikuoji stagnuoti ir užvegetuoti.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas