DIANA ŽUKAUSKAITĖDiana Žukauskaitė

Baigiau studijas KTU (žmogiškuosiuose ištekliuose), mokausi VDU magistrą (verslas ir antreprenerystė).

Tikiu viso gyvenimo mokymusi, todėl nuolatos mokausi - virtualiuose kursuose, Mindvalley bendruomenėje, knygose, iš praeities ir iš kitų žmonių. Šiuo metu gyvenu Bonoje, Vokietijoje, kur dirbu didžiausioje logistinėje įmonėje - Deutche Post DHL.

Aš nuoširdžiai džiaugiuosi savo gimnazija!

Visada jaučiau tiek daug palaikymo ir tikėjimo manimi!

Bet svarbiausia patirtys, kurias turėjau ten, formavo tiek daug mano įgūdžių ir vertybių! Bet aš niekada nelaukiau, kol man kas nors tai atneš ar įkalbins mokytis. Buvau neatsiejama dalis vos ne kiekvieno renginio gimnazijoje - nuo madų šou, karnavalo, istorinių datų paminėjimų iki pačių renginio kūrimo.

Buvau dalis gimnazijos ansamblio, kuris bent jau tada neturėjo pavadinimo ir vadinom jį tiesiog Audroveža, nes vadovės Audronės aistra muzikai tikrai veža!

Buvau dalis Mokomosios bendrijos, kur išmokom dirbti su dividendais ir akcijomis ir šiaip verslu.

Buvau teatro pamokose, kur mokėmės improvizuoti, klysti ir tiesiog būti savimi.

Buvau moksliukė! Net ir Lietuvių kalbos pamokose, dabar kai pagalvoju, mokėmės tiesiog suprasti ir interpretuoti kontekstą, asmenybę, vertybes, skaityti tarp eilučių, būti empatiškais. Ir kadangi mokytoja mokėjo uždėti didelius standartus ir neleido tiesiog plaukti su autopilotu, tikrai to išmokome.
Mokėmės duoti visuomenei. Aišku visuomet radome ir dalykų, kuriais buvom nepatenkinti. Ir skundėmės jais ir burbėjom kampuose. Tai neatsiejama, bet to tai irgi ugdė daug savybių, o vėliau tam tikrais keliais vedė atgal karts nuo karto, kad grąžinti, kad prisidėti, kad kitiems geriau būtų.

Tad, taip, Gimnaziją rekomenduočiau . Tik nesėdėkit ir nelaukit, kol kas nors paduos, ir nesijauskit visuomet Sizifais. Tik nuo jūsų priklauso, kaip jūs atsiminsit gimnaziją! Aš tai prisimenu, kaip namus.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas